Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Sompolinek - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana z linią brzegową Głębockie Pierwsze

Głębockie Pierwsze(Sompolinek + 12 km)

1 713 250 zł6 853 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dostępem do Jeziora Ślesińskiego Głębockie, gm. Ślesin Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Głębockie, tuż przy popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Łuszczewo

Łuszczewo(Sompolinek + 18 km)

195 000 zł3 500 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka z linią brzegową Gopła w chwili obecnej bez prawa zabudowy. Numer działki przed podziałem 168 - obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Toruńska

Licheń Stary(Sompolinek + 15 km)

85 000 zł987 m² 86,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, położone w miejscowości Licheń Stary, gmina Ślesin, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Lokalizacja niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Srebrna

Posoka(Sompolinek + 15 km)

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana dla miłośników przyrody umiejscowiona tuż pod miastem, w urokliwej miejscowości Posoka, obręb Rumin, gm. Stare Miasto (5 minut samochodem do Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osiek Mały

Osiek Mały(Sompolinek + 15 km)

99 000 zł6 191 m² 15,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Z warunkami zabudowy 6191 m | nowe budki, gm. Osiek mały | przy dino Możliwość sprzedaży działki o powierzchni 6191 m położona w miejscowości Nowe Budki, gm. Osiek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skulsk

Skulsk(Sompolinek + 16 km)

66 220 zł946 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 946 m2 do 1026 m2, położone w miejscowości gminnej Skulsk, przy ul. Piaski, w malowniczej okolicy lasów i jezior. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wincentowo

Wincentowo(Sompolinek + 13 km)

1 230 000 zł4 737 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wincentowo (gmina Piotrków Kujawski), bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Głuszyńskiego. Idealna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skulsk

Skulsk(Sompolinek + 16 km)

59 000 zł1 050 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 4 atrakcyjnie położone działki budowlane z udziałem w drodze dojazdowej w Skulsku. Nieruchomości o regularnym kształcie, powierzchni 1050 m2 każda, zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Radoszewice

Radoszewice(Sompolinek + 14 km)

305 000 zł3 000 m² 101,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna z linią brzegową jeziora Brdowskiego o pow 3000m2 lini brzegowej około 27m. Możliwość kupna drugiej takiej samej działki obok co powiększy dwukrotnie linie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Helenów Drugi

Helenów Drugi(Sompolinek + 14 km)

67 545 zł1 501 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - 15 ar - Helenów Drugi (gmina Kramsk) - tylko 45 zł/m! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m (15 arów), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Sompolinek

Sompolinek,wielkopolskie

87 000 zł1 186 m² 73,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Sompolinek gm. Sompolno Polecamy na sprzedaż działkę o powierzchni 11,86 ar z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wraz z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sompolinek

Sompolinek,wielkopolskie

105 000 zł3 310 m² 31,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u Nas. Biuro Nieruchomości Prestige, prezentuje Państwu ofertę fantastycznie położonej działki, która znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr.263.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij